Soutěže sezóna 2012/13

Celkové umístění jednotlivých družstev v sezóně 2012/2013

3 x 1. místo (1.liga žen, 1.třída muži, 2.třída muži),

1 x 3. místo (1.třída žen),

1 x 4. místo (divize muži),

1 x 7. místo (5.třída muži),

1 x 8. místo (2.liga žen),

2 x 9. místo (3.třída muži, 4.třída muži)

 

1.liga ženy „A“

Za družstvo nastoupily: Lenka Radnicová (58:4, play-off 7:2), Katka Vajcová (34:29, play-off 2:7), Markéta Vondráková (13:1, play-off 5:4), Sylva Čížková (4:26) a Tereza Pokorná (0:6)

Celkové umístění:  vítěz 1.ligy žen

Ve finále play-off družstvo porazilo juniorské reprezentantky z Hodonína 2:1 na zápasy (5:4, 4:5,5:4). Sokol Nusle se vrací po 6 letech opět do nejvyšší soutěže.

 

2.liga žen „B“

Za družstvo nastoupily: Tereza Pokorná (43:22), Katka Komárková (40:23), Kateřina Ježková (9:6), Sylva Čížková (3:6) a Anna Hájková (2:2)

Celkové umístění:  8. místo

 

1.třída žen „C“

Za družstvo nastoupily: Anna Hájková (38:3), Špicarová Ivana (49:14), Špicarová Veronika (5:58), Reisnerová Martina (5:3)

Celkové umístění: 3. místo

 

Divize muži „A“

Za družstvo nastoupili: Lenka Radnicová (65:5), Václav Hrabě (44:29), Vojtěch Kačaba (20:32), Jan Srnka (16:37), Jiří Plch st. (9:4), Ondřej Píša (1:7), Jan Hruška (2:13), Květoslav Tichý (0:3), Petr Kára (0:3), Richard Schmelz (0:2)

Celkové umístění: 4. místo

 

1.třída muži „B“

Za družstvo nastoupili: Jiří Plch st. (47:7), Vojtěch Kačaba (32:8), Václav Hrábě (35:13), Květoslav Tichý (31:20), Jan Hruška (20:14), Richard Schmelz (9:11), Petr Kára (2:5), Oleh Pluska (0:2)

Celkové umístění: 1. místo

 

2.třída muži „C“

Za družstvo nastoupili: Jan Hruška (48:11), Petr Kára (45:20), Richard Schmelz (32:15), Martin Gregor (33:28), Tereza Pokorná (9:8), Karel Vančura (8:9), Oleh Pluska (1:2), Karel Beneš (0:3), Zdeněk Brettschneider (0:3)

Celkové umístění: 1.místo

 

3.třída muži „D“

Za družstvo nastoupili: Bohuslav Budík st. (42:13), Oleh Pluska (23:23), Karel Vančura (23:33), Karel Beneš (19:12), Kateřina Komárková (12:22),  Jiří Drahota (8:12), Zdeněk Brettschneider (2:29), René Gebauer (0:3), Pavel Pták (0:2), Stanislav Jirčík (0:3)

Celkové umístění: 9. místo

 

4.třída muži „E“

Za družstvo nastoupili: Zdeněk Brettschneider (26:39), Karel Beneš (27:18), René Gebauer (24:37), Pavel Pták (25:43), Pavel Motlík (15:14), Stanislav Jirčík (3:14), Kateřina Ježková (6:2)

Celkové umístění: 9. místo

 

5.třída muži „F“

Za družstvo nastoupili: Jindřich Slunéčko (48:13), Roland Wavrečka (36:27), Pavel Motlík (24:34), Stanislav Jirčík (21:33), Andrej Boloňský (8:24), Miroslav Adámek (5:5), Matyáš Lamprecht (1:2), Pavel Novotný (0:2), Rober Hedervári (1:9)

Celkové umístění: 7. místo

Připomínky a náměty k webu: stolnitenisnusle(z)gmail.com

Vytvořte si web zdarma!Webnode